Kategoriler
Genel

Burada Ne Oluyor

Merhaba ziyaretçi! 🙂

 

Uzun zamandır en iyi deneyim peşinde koşan araştırmacılardan biriyim. Erişilebilirliğin en kapsayıcı şekilde sağlanması ve yeni yapılacak her şeyin evrensel tasarlanması en büyük hedefim.
Bu esna da siz nerede mücadele ederseniz edin, akıp giden hayat trafiğinde yeni birçok şey var. Bunca koşuşturmaca da bazı yeniliklerin gerisinde kalan kullanıcılar oldukça fazla. Hatta öyle ki, yıllardır kullandığı Bilgisayar’a 3 ayda yabancılaşabiliyor insan. Yeni ara yüzler, modern teknikler ve hareket yöntemleri gelişiyor. Bu blok da gerisinde kaldığınız trafiği izlemenizi sağlayacağım. Var olan tüm deneyimlerimi sizlere aktaracağım.
Genelde 2 kategori de yazılar olacak. Geliştiriciye hitap eden ve kullanıcıya hitap eden.
Kullanıcı, yeni teknik ve yöntemleri bulabilecek. Böylece yabancılaşma uyum sağlayarak çözülecek.
Geliştirici, yeni modüllerin nerelerde kullanılabileceğine dair analizlerimi okuyacak. Mutlaka birinin aklına yatacak şeyler söyleyebilirim. Bunca modül nerelerde kullanıldığında daha çok işe yarayabilir konusunda, yorumlarda tartışabiliriz. Bakarsınız yorumlardan yeni bir gönderi oluşmuş.
Bazen ilginç fikirlerimi ve izlenimlerimi anlatabilirim.
Anlayacağınız, bilişimin elişi dergisini burada yazacağım. Sizlerde katkıda bulunmak isterseniz mutlaka sesinizi yorumlardan ve iletişim kanallarından ulaştırın.
Bana maruz kalacaklar şimdiden kusuruma bakmasın olur mu?
Unutmadan son not:
Dilerseniz, kendi fikirlerinizi ve yazılarınızı ulaştırın. Kendi adınız ve iletişim bilgilerinizle yayınlanacaktır. Sadece modern bir şeyler anlatması yeterli.

Bu kimden?
Olcay Aşçı
olcay.ashchi@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir