En İyi Deneyim Hakkında

En İyi Deneyimin doğum tarihini 2017 ekim olarak kabul ederiz. Bu tarih, En İyi Deneyim’in kendi web sitesini barındırma alanına çıkışı ve iş modelinin oluşturuluş zamanlarına denk gelir. Geçmişte En İyi Deneyim projesini kendi bloğum gibi tanıttığım yazılar mevcut. Bu yazılar 2017 haziran tarihini işaret etsede, sadece bir fikrin doğum sancısıdır. Anlaşılan 4 ay sonra fikir 4 ayda dünyaya gelmiş.

 

En İyi Deneyim, kuruluşunu kurucularının uğraşılarından yola çıkarak yapmıştır. İlerlemesi ise bugün itibariyle 7 destekçisi sayesinde Sağlayabilmektedir. Bu sistemin motorlarını ateşleyen asıl güç, Herkes için ortak ve En İyi deneyimi oluşturma, oluşturulmasına destek olma ve keşfetmeyi mümkün hale getirilmesi ihtiyacıdır. Erişilebilirlik üzerine akıl yürütmeler, İşlerin oluşturuluş biçimine yönelik makaleler, Daha iyi bir deneyimi sağlamak ve elde etmek temelli video içerikleri ve kulaklarınıza erişilebilirliği aşılayacak podcast içeriklerimiz keşfedilmeyi bekliyor.

Belki daha önceden takip ediyordunuz, öyleyse bu sayfa bizi arkadaşına anlatman için en iyi başlangıç noktası.

Peki yadaha önce duymadıysan, ilk defa keşfettiysen veya şöyle yada böyle bize rastladıysan, seni en sıcak hoşgeldinlerimizle karşılıyoruz.

Herhangi bir şirket konumu yok. İlgi duyan herkesin ulaşabileceği kanllarımız üzerinden yayın yapıyoruz.

 

En İyi Deneyimi Buralardan Takip Edin

 

En İyi Deneyim Twitter En İyi Deneyim Medium Apple Podcast’larde En İyi Deneyim
Spotify’dda En İyi Deneyim Google Podcastlar’da En İyi Deneyim En İyi Deneyim Youtube

 

 

En İyi Deneyim Ekibi

 

Üretmek ile başlayan ve Tüketime giden yolun tüm duraklarındayız; bakarken, Dokunurken ve okurken En İyi Deneyimi sağlamaya çalışıyoruz. Fikirlerimizle ve fikirlerinizle beslenen sonsuz bir yolculuğun herhangi bir yerindeyiz. Deneyim için yola çıkanları tanımak istermiydiniz?

 

Berivan Atik (Linkedin)

Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı

 

Çağrı Artan (Linkedin)

En İyi Deneyim Proje yürütücülerinden biri veEngelli Öğrenci birimi koordinatörü

 

Esra Karakuş (Linkedin)

Müşteriyle iletişim uzmanı

 

Gülçin Yılmaz (Linkedin)

Sosyal Hizmet Uzmanı

 

İstem Yıldıran (Linkedin)

Kullanıcı deneyimi tasarımcısı

 

Olcay Aşcı (Linkedin)

En İyi Deneyim Kurucusu ve Dijital Ürün uzmanı