En İyi Deneyim Hakkında

Ekim 2017 tarihini En İyi Deneyim fikrinin değilse de projenin hayata geçiş zamanı olarak kabul edebiliriz. Biz de Hakikaten bunu araştırmaya kalkıştığımızda, ilk Hosting ödeme makbuzları veya destekçilerimizin “ağabey buraya gelin” dediği tarihler olarak bunları bulabildik. 2017’den bu yana en iyi yaptığımız iş, Dijital erişilebilirliğin not defteri olacak içerikler ortaya koymaktı. Bunu hem kendi öz kaynaklarımız dahilinde hem de çalışmalarından ilham aldığımız insanları bir şekilde zehirleyerek buralara bir şeyler karalaması üzere dahil etmeye çalışarak sağlıyoruz. Kendilerini yazdıkları makalelerin yazar kısmında bulabilirsiniz.

Dijital erişilebilirliğin not defteri olarak çıktığımız bu yolu zaman zaman farklı duraklara evrilterek bir şeyler denemeye karar verdik. Başarmak ve başaramamak göreceli olarak tartışmalı olsa da her zaman burada bulabileceğiniz makaleler, Youtube kanalımızda videolar ve Podcast kanalımızda kayıtlar olmaya devam edecek. Nefesimiz kesilinceye kadar en azından. Bu not defterine katkı sunmak veya dijital erişilebilirlik iddiamıza destek vermek isterseniz aşağıdaki formları kullanın.

Şayet sağladığımız formlar ihtiyacınızı karşılamıyorsa

İletişim E-Posta Adresimiz aracılığıyla bize ulaşın. Konu kısmını silmeden kendi başlığınızı eklemeye özen gösterin; çünkü bu sınırlı kaynağımız içerisinde iletişim taleplerini organize edebilmemiz için önemli bir belirteç içeren bir form yapısıdır.

En İyi Deneyimi Buralardan Takip Edin

 

En İyi Deneyim | Twitter En İyi Deneyim | Medium Apple Podcasts | En İyi Deneyim
Spotify | En İyi Deneyim Google Podcasts | En İyi Deneyim En İyi Deneyim | Youtube