Kategoriler
En İyi Deneyim Teknoloji Muhabbetleri

Teknoloji Muhabbetlerinin Sonuncusu, Biz Ne Yapıyoruz, Ne Yapmalıyız

Canlı teknoloji muhabbetleri, meseleyi farklı boyutlarıyla ele almaküzerine kurulan bir gerçekliktir. Bu gerçeklik akışını sonlandırırken, sizlere bir çağrıda bulunuyorum.

Canlı teknoloji muhabbetlerinin her bölümünde, konuştuğumuz konuları her zamankinden daha farklı incelemeyi hedefleyerek, dışarıdan bakışları, şikayetleri karşılayanları, çözüm için sorumluluk alanları buluşturduk sizinle. Katılımcıların soruları ve katkılarıyla, konuklarımızın özverileriyle zenginleşen programlarımızın kayıtlarını, herkes için herkese açık ortamlarda serbest bıraktık. Erişilebilirlik mücadelelerimizi, tasarım, geliştirme, organizasyon ve proje temellerinde inceledik.

Yardımcı teknolojileri ve yapay zekayı hiç ele alınmamış olduğunu düşündüğümüz boyutlarıyla inceledik. Maksadımız yapılmamış olanı yapmaktan ziyade, daha önce yapılanları daha farklı şekilde yapmaktı.

Şimdi, En İyi Deneyim Canlı Teknoloji Muhabbetlerini katılımcılarıyla, konuklarıyla, kapsayabildiğimiz herkesle sonlandırmak istiyoruz.

Bununla birlikte, son oturumu erişilebilirlik mücadeleleri öncesi fikir belirttiğimizde bayrak taşıyan, farklı erişilebilirlik mücadelelerine öncülük eden dostlarımızın değerli katılımıyla taçlandırmaktan onur duyarız. En İyi Deneyim takımı sizi son hafta programında ağırlamaktan memnun olacaktır.

 

Bu daveti her nereden aldıysanız, bireysel çağrımız gibi algılayın lütfen. Katılım için aşağıya devam edin.

 

 

Toplantıya Katılım Yönergeleri

2 Haziran Salı 21.00-22.00 arasında görüşmek üzere. Her hafta farklı konu ve aynı gün saati kovaladığımızı unutmayın.

Mutlaka takvime eklemeliyseniz tıklayın:

En İyi Deneyim Teknoloji muhabbetleri

Bir İCS dosyası görüntüler ve varsayılan takvim uygulamanız ya da destekleyen bir e-posta istemciniz varsa orada açılır. Eğer açılmıyorsa indirilen dosyayı bularak işlemi kendiniz gerçekleştirin.

Teknolojiye bir de deneyim için yola çıkanların bakış açısıyla bakın. Toplantılarımızı Microsoft Teams platformunda düzenliyoruz. Bunu da deniyoruz, keşfediyoruz. Elbette başka program vardı, hatta yıllardır kullanıyorduk sanki. Olan şu, deneyim için yola çıktık biz.

Teams uygulamasındaki toplantımıza katılmanız için telefonunuzu, bilgisayarınızı hiçbiri yoksa webi kullanabilirsiniz.

Toplantı katılım bağlantısi

Toplantıya katılım sadece bu bağlantı üzerinden mümkündür.

Katılım bağlantısını etkinleştirmeniz sonrası, çıkan adımları uygulayarak etkinliğe erişim sağlayabilirsiniz/

Katılım bağlantısını bir e-posta duyurusu aracılığıyla okuyorsanız ve posta istemciniz yanlış yorumlar ise, bağlantı üzerine odaklanarak içerik menüsü üzerinden bağlantıyı kopyalama seçeneğini uygulayın ve tarayıcınızın adres alanına yapıştırın.

Web tarayıcısı üzerinden katılım daha pratik olabilir. Bunun için bağlantıyı etkinleştirdiğinizde, açılan sayfada “Web’den devam et” seçeneğini seçin. Gerekli izinleri verdiğinizde katılım mümkün olduğunca kolaydır.

Mobilden katılım sağlayabilmek için Microsoft Teams uygulamasını uygulama mağazaları üzerinden indirmelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir